www.fknovesady.cz

HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI "B" TÝM

Hodnotí trenér Miroslav Lojka

Hodnocení podzimní části “B” tým (trenér Mira Lojka)

Tak především jsem se musel smířit s absencí několika hráčů, Milana Novotného, který s pochopitelných důvodů dal přednost zahrát si ještě vyšší soutěž a odešel do Šternberka. Tomáš KOPP, který ukončil hráčskou kariéru a dále také Dominik RICHTER, kterého stále trápí zranění.

Úvod sezony se nám vůbec nepodařil. První 3 kola se nám nepodařilo uhrát žádný výsledek. V Lipníku nám chyběl vykartovaný David Škoda, pak přišla jasná porážka doma od Čechovic. Ve zlepšení jsem věřil v utkání v Kostelci, kde naše mužstvo hrálo už podle mých představ ,ale i zde jsme vyšli bodově na prázdno, protože jsem nedokázali proměnit i ty největší šance. Nejvíce nás na začátku trápila obranná fáze, hledali jsme nejlepší složení zadních řad. Tolik gólů jsme nedostali minule za celou sezónu.
Vše se obrátilo v domácím zápase, kdy k nám dorazil silný soupeř Určice, včetně s končícím trenérem a hráčem Davidem Kobylíkem. Tento zápas jsme zvládli výborně a výhra 6:2 nás odstartovala k šňůře 8 zápasů bez porážky.

V posledních kolech soutěže už kluci hráli kvalitní zápasy i s nějakou tou nulou v obdržených brankách. Tím jsme také dokázali trochu vylepšit naše skóre. Co mě mrzelo tak utkání v Hlubočkách, kde jsme v začátku zápasu byli jasně lepší a vedli jsme 2 :0, ale tento přijatelný výsledkem se nám nepodařilo udržet a zápas nakonec skončil remízou 3:3.
Musím poděkovat klukům z dorostu, kteří naskočili do posledních dvou zápasů a s jejich výkony jsem byl velice spokojený. Je vidět že se nám v našem klubu daří práce s mládeží, za což patří velký dík trenérům.
Děkuji všem hráčům a vedoucímu mužstva za krásné fotbalové zážitky a rovnou jim popřát všechno nejlepší do druhé poloviny sezóny ,která doufejme začne. Takže 3. místo v tabulce je uspokojivé a krásné.

#fkns #fotbal #fotbalovysvet

Žádné nadcházející události.

1. 1. FC Viktorie Přerov 13 39:15 29
2. FK Kozlovice 13 32:20 27